Rita inn

Set teg í samband við okkum, um tú hevur gloymt brúkaranavn ella loyniorð.

Brúkaranavn og/ella loyniorð skeivt. Vinarliga royn aftur.
Lat aftur
Takk fyri boðini. Vit venda aftur.
Okkurt gekk galið.
Vinarliga fyll út øll feltini.
Send
Lat aftur

Úrslit av leitingini

Einki var funnið.
Lat aftur

Álitisfólk

Akstovan
Øssur Jacobsen
Tel: 780417
ossurj@akstovan.fo
Varafólk: Hervør Dam Samuelsen

Almannamálaráðið/Heilsumálaráðið
Elsa Dahl Ljósheim
Tel: 734007
elsa.dahl.ljosheim@hmr.fo
Varafólk: Sólgerð Hjørleifsdóttir

Almannaverkið
Charlotta Rein Hentze
Tel: 593129
charlottarein@hotmail.com
Varafólk: Joen Petur Joensen

Borgný Mohr
Tel: 297021
borgny@av.fo
Mary Midjord
Tel: 297088
marym@av.fo
Varafólk: Bettina Christiansen

Julius A. A. Djurhuus
Tel: 263679
juliusd@av.fo
Varafólk: Flora Johannesen

Búnaðarstovan
Connie Reinert
Tel: 299015
cr@bst.fo
Varafólk: Dorthea Joensen

Bústaðir
Steingrímur Funding
Tel: 261048
steingrimur@bustadir.fo
Varafólk: Rúna F. Holm

Eysturkommuna
Jonhard Joensen
Tel: 730072
jonhard@eystur.fo
Varafólk: Tanja Jacobsen

Fróðskaparsetur Føroya
Rannvá í Króki
Tel: 292511
rannvaik@setur.fo
Varafólk: Sigrid Joensen

Anna Tórgarð
Tel: 292514
annat@setur.fo
Varafólk: Helena Hammer

Fuglafjarðar kommuna
Kristina Gry Berg
Tel: 238017
visit@fuglafjordur.fo
Varafólk: Jóan Petur Berg

Føroya Gjaldstova
Clarisse Simonsen
Tel: 504477
simonsen@yahoo.com
Varafólk: Bjarni Fríðberg

Føroya Landfúti
Anna Petersen
Tel: 792087
ape067@politi.dk
Varafólk: Annika Fay Nielsen

Føroya Tele
Jónleif Jørgensen
Tel: 243689
joj@net.fo
Varafólk: Marius J. á Geilini

Jonli í Dali
Tel: 243106
jid@ft.fo
Varafólk: Hallur Djurhuus

Katrin á Mýrini Næss
Tel: 243532
kam@ft.fo
Varafólk: Arnfinnur Helmsdal

Katrin Olsen
Tel: 243341
kol@ft.fo
Varafólk: John G. Tróndheim

Charlotta Mikkelsen
Tel: 243474
cmi@ft.fo
Varafólk: Jóna Jakobsen

Selma Clementsen
Tel: 243486
seo@ft.fo
Varafólk: Dion Petersen

Jóhan Hans Hansen
Tel: 243614
jhh@net.fo
Varafólk: Jan Joensen

Oddmar Dam
Tel: 243643
odd@net.fo
Varafólk: Eydna Ey. Petersen

Katrin Jóhanna Poulsen
Tel: 243419
kjp@ft.fo
Varafólk: Osvald Joensen

Glasir
Lilian Hellisdal
Tel: 591399
lhe@glasir.fo
Varafólk: Jesper Buller Nielsen

Havstovan
Fiskideildin, umsiting, tekn.deild og hydrografideildin
Marit Pedersen
Tel: 254198
maritp@hav.fo
Varafólk: Poul Vestergaard

Magnus Heinason
Knút Olsen
Tel: 213805
havnaknut@gmail.com
Varafólk: Suni Drangá

Heilsufrøðiliga Starvsstovan
Kristín Baldvinsdóttir
Tel: 556462
krba@hfs.fo
Varafólk: Beinta Eidesgaard

Birita F. Kjærbæk
Tel: 221836
bfk@hfs.fo
Varafólk: Eydna Hummeland

Heilsutrygd
Sigbjørg Justesen
Tel: 794005
sj@heilsutrygd.fo
Varafólk: Beinta Ragnarsson

IRF
Frígerð Klein
Tel: 234218
fk@irf.fo
Varafólk: Súsanna Joensen

Jarðfeingi
Marni Mortensen
Tel: 520515
mm@jf.fo
Varafólk: Gunnleyg Ihlen

Klaksvíkar Kommuna
Dagrøktin
Elin R. Olsen
Tel: 217124
elinrosenlund@msn.com
Varafólk: Miriam Gaardlykke Joensen

Umsjónarfólk
Jan Askham
Tel: 225158
smidjan@klaksvik.fo
Varafólk: Finn Hansen

Umsitingin
Karina Skarð Petersen
Tel: 742504
karina@klaksvik.fo
Varafólk: Jóhanna Maria Thorsteinsson

Skúlatannklinikkin
Finngerð Danielsen
Tel: 216781
finngerddanielsen@gmail.com
Varafólk: Anja Eliasen

Klaksvíkar Sjúkrahús
Petur Martin Solmunde
Tel: 235469
solmunde@solmunde.fo
Varafólk: Elsa Maria í Beiti

Sjúkraflutningur
Regin Mortensen
Tel: 266072
reginmortensen@gmail.com
Varafólk: Louis Poulsen

Kringvarp Føroya
Aktuelt
Sigmar Bláberg
Tel: 296611
sigmar@kvf.fo

Mentanardeildin
Ingi Rasmussen
Tel: 296624
ingi@kvf.fo
Varafólk: Dagmar Joensen-Næs

Tøknideild, Umsiting og Savn
Jónfinn Stenberg
Tel: 296682
js@kvf.fo
Varafólk: Sunbjørt Petersen

Føroya Landsbókasavn
Elsa Thomsen
Tel: 790519
elsat@landsbokasavnid.fo
Varafólk: Tórunn Olsen

Landssjúkrahúsið
Fyrisiting og Uttanlandatænastan
Anna Maria Egholm
Tel: 762600
ame@ls.fo
Varafólk: Jónley Lava

Teknisk deild og Goymslan, reingerð, vaskaríið
Svend Erik Saxov
Tel: 221525
saxov@ls.fo
Varafólk: Harald H. Haraldsen

Karis Thomassen
Tel: 228484
karth@ls.fo
Varafólk: Lenina Sólfríð Thomsen

Maria í Túni
Tel: 254242
martu@ls.fo
Varafólk: Tordis Zachariasen

Sjúkraflutningstænastan, leiðslan
Ove Berg Jacobsen
Tel: 234606
oveja@ls.fo
Varafólk: Jógvan Sjúrður Hansen

Sjúkraflutningstænastan
Rani í Líð
Tel: 591416
raniilid80@gmail.com
Varafólk: Ragnar Jacobsen

Landsverk
Stjórnardeildin
Laila Saxov
Tel: 290825
lasa@lv.fo
Varafólk: Ragnhild Sandoy

Teknikarar
Sølvi Sjúrðarson
Tel: 290862
ssj@vitin.net
Varafólk: Bogi S. Vinther

Løgmansskrivstovan
Guðrið Dam Andreasen
Tel: 558093
gudrida@tinganes.fo
Varafólk: Elisabeth Reinert Djurhuus

Løgtingið
Anni Joensen
Tel: 521332
annij@logting.fo
Varafólk: Beinta Isaksen

Uttanríkis- og Mentamálaráðið og Undirvísingarstýrið
Tórun L. Samuelsen
Tel: 204060
torun@studni.fo

Nám og Próvstovan
Trygvi á Reynatrøð
Tel: 555153
trygvi@nam.fo
Varafólk: Sigrid Joensen

Nes kommuna
Hansa Maria Hansen
Tel: 749354
hansamaria@nes.fo
Varafólk: Martha Johannesen

Norðurlandahúsið
Durita Múller Thomsen
Tel: 266742
durita@nlh.fo
Varafólk: Heini Johansen

Posta
Kundaavgreiðslan
Petra Clementsen
Tel: 279864
pcl@posta.fo
Varafólk: Steinvør Jacobsen

Kurertænastan
Magnus Myrdal Hentze
Tel: 218217
magnushentze@outlook.com
Varafólk: Jákup Pauli Johansen

Frímerkjadeildin
Maud C. á Geilini
Tel: 236210
mage@posta.fo
Varafólk: Marianna Nattestad

Sandoy
Hildigerð Djurhuus
Tel: 219753
hdi@posta.fo
Varafólk: Petsy Nielsen

Runavíkar Kommuna
Dagrøktin í Runavík
Diana Nielsen
Tel: 250713
diana@olivant.fo
Varafólk: Jonna Højgaard

Umsitingin, tannrøktin, dagtilhald
Jenny Danielsen
Tel: 237010
jennyd@runavik.fo
Varafólk: Jenny Petersen

Vegadeild, vatnverkið, skúlatænarar, hallarvørar, gravari, havnin
Jógvan P. Christiansen
Tel: 237055 / 222961
varaform@runavik.fo

Rúsdrekkasøla Landsins
Ottolina Hansen
Tel: 290449
ottolina@gmail.com
Varafólk: Tove L. Jensen

SEV
Teknisku starvsfólkini
Jónsvein á Rógvu
Tel: 225511
jr@sev.fo
Varafólk: Hallur Biskopstø

Umsitingin
Randi Durhuus
Tel: 227746
rd@sev.fo
Varafólk: Jens N. Mikkelsen

Sjóvinnustýrið
Jógvan Hentze
Tel: 285618
jogvanh@fma.fo
Varafólk: Mikkjal N. J. Olsen

Strandaraskip Landsins
Smyril Catering
Rúni í Lágabø
Tel: 222865
ril@mail.fo

Smyril - dekkið
Dan Erik Johansen
Tel: 219454
danerikjohansen@gmail.com
Varafólk: Magni Petersen

Umsitingin og Farstøðin
Torfríð Johannesen
Tel: 293088
toj@ssl.fo
Varafólk: Páll Heri Nolsøe

Suðuroyar Sjúkrahús
Sjúkraflutningur
John Hermansen
Tel: 213646
johnherm@gmail.com
Varafólk: Johannus Leo

Umsiting
Kristin J. Magnussen
Tel: 581316
krima@ssh.fo
Varafólk: Kristin Olsen

Sunda kommuna
Noomi K. Rasmussen
Tel: 297221
noomi@sunda.fo
Varafólk: Jónleyg Danielsen

Sørvágs kommuna
Sunrid Rasmussen
Tel: 233203
sunrid@sorvag.fo
Varafólk: Martin Tausen

TAKS
Skálatrøð
Elsa Reinert
Tel: 288685
er@taks.fo
Varafólk: Jórun Gaardbo Olsen

Tollbúðin og Stýrið á Argjum
Margrét Bech
Tel: 511343
mb@taks.fo
Varafólk: Annsy Høghamar

Norður-/eysturøkið
Edla Gerðisá
Tel: 258940
lambanum@hotmail.com
Varafólk: Ella á Dalbø

Suðuroyarøkið
Monika Strøm
Tel: 267762
monika_strom@hotmail.com
Varafólk: Diana F. Heinesen

Tjaldurs Apotek
Karla Andreasen
Tel: 508382
karlaa@apotek.fo
Varafólk: Sonia Miné

Tjóðsavnið
Hákun Andreasen
Tel: 790557
hakuna@savn.fo
Varafólk: Ólavur H. Øster

Tórshavnar Kommuna
Mentanardeildin, Løgdeildin, Starvsfólkadeildin, Stjórnarskrivstovan,
Snarskivan, Skúlaskrivarar, Fíggjardeildin og KT-deildin
Bent Kjærbæk
Tel:
bent@torshavn.fo

Tekniska økið
Katrin Sloan Nielsen
Tel: 215312
katrins@torshavn.fo
Varafólk: Nanly Guðmundsson

Ellisheimið
Annika Maritudottir
Tel: 516373
annikamaritudottir@gmail.com
Varafólk: Sunneva Olsen

Tórshavnar Havn
James við Brúgv
Tel: 216617
james@kallnet.fo
Varafólk: Ove Gram Leo

Barnatannarøktin
Alma Hansen
Tel: 272104
alma@torshavn.fo
Varafólk: Karla Dahl

Tórshavnar Sløkkilið
Birgir Davidsen
Tel: 292125
birgir@torshavn.fo
Varafólk: Petur Vágsgarð

Býarbókasavnið
Sólbrún Eklund Jensen
Tel: 219068
soljen@bbs.fo
Varafólk: Johanna Cathrina Mørkøre

Svimjihøllin
Rúna Mortensen
Tel: 281656
mortensenruna@gmail.com
Varafólk: Anita Olsen

Sosiala deild
Katarina Petersen
Tel: 211127
katarina@torshavn.fo
Varafólk: Tine Lyager

Tvøroyrar kommuna
Jennie Debes
Tel: 219818
jennie@tvoroyri.fo
Varafólk: Lasse Jensen

Umhvørvisstovan
Viðarvøkstur, frílendi og Deildin á Argjum
Jón B. Niclassen
Tel: 234304
jonn@us.fo
Varafólk: Vár í Ólastovu Árnastein

US-Argir
Óluva Maria Højgaard
Tel: 234354
oluvamh@us.fo
Varafólk: Sunrid Magnadóttir

Vága kommuna
Jónhild Jørgensen
Tel: 794404
jonhild@vaga.fo
Varafólk: Per Olesen

Vágs kommuna
Hans Jacob W. Hjelm
Tel: 213357
hansjacob@vagur.fo
Varafólk: Heri Silvurdal

Vinnuháskúlin
Maria Lava Jacobsen
Tel: 269011
maria@vh.fo

Vinnustovnurin
Eiler Johannesen
Tel: 515797
ej@vs.fo
Varafólk: Kristina Ottosdóttir

Vørn
Tjaldrið
Ansgar Víkará
Tel: 518331
ansgarn@kallnet.fo
Varafólk: Aksel á Botni

Skrivstovan
Ragnar Johannesen
Tel: 291021
ragnarj@vorn.fo
Varafólk: Maria Justinussen

Brimil
Olivar á Høgaryggi
Tel: 224034
olivarah@live.dk
Varafólk: Jógvan Larsen